NJC2021

Jeugd Teams KNLTB Najaarscompetitie 2021

Zie hieronder de teamindeling van de NJC2021. 
Bekijk hier de speeldata. Start zondag 12 september 2021 (voor GROEN) en zondag 19 september voor alle overige teams. 

JEUGD ZONDAG NAJAAR 2021 Begeleiding
Groen 1 (compact) Karin Lemckert (Quirijn)
Groen 2 (compact) Allard Leertouwer (Annemijn)
Junioren t/m 14 - 1 (compact)    Jan-Willem Tellegen (Maud)
Junioren t/m 14 - 2 (compact) Ard van Eijl (Lucas)
Junioren t/m 14 - 3 (compact) Alexandra Elias (Diederik); Maria Coello (Mireia)
Jongens t/m 17 - 1    Stéphanie Basters (Floris); Philip de Bruijn (Daan)
Jongens t/m 17 - 2   Lidwine Bervoets (Philip)
Meisjes t/m 17 - 1 Barbara Stork (Pien)
Lees meer

Jeugd Teams KNLTB Voorjaarscompetitie 2021

Op zondag 11 juli hebben de competitieteams hun laatste wedstrijden gespeeld in de verkorte Voorjaarscompetitie 2021. Een aantal teams is kampioen geworden! Wij feliciteren het team Jongens t/m 17-1 van Daan de Bruijn, Wik Keunen, Floris Basters, Bruno Ozinga, Thijmen Verkerk & Tim Boers met deze overwinning! Tijdens de OTC Onderlinge worden zij in het zonnetje gezet. 
+ + 
De VJC2021 heeft een GO gekregen en gaat van start op 13 juni 2021! 

Klik op teamnaam voor wedstrijdschema, uitslagen en standen. Zie hier ook de rechtstreekse link naar het overzicht van de 8 jeugdteams: https://mijnknltb.toernooi.nl/league/A3EED0A5-230B-455E-BA1D-57BDAE3C9B6D/club/777  
De jeugdteams worden binnenkort via de teamouder op de hoogte gebracht.
Bij twijfel over de opstelling/indeling van jouw kind, graag contact via jeugdcommissie op jeugdcompetitie@oranje-tc.nl voor alle competitiezaken of via jeugd@oranje-tc.nl voor alle overige jeugdaangelegenheden. 

JEUGD ZONDAG VOORJAAR 2021 Begeleiding
Groen 1 (compact) T.b.d.
Groen 2 (compact) Allard Leertouwer
Junioren t/m 14 - 1 (compact)     Jan-Willem van Tellegen; Marjanne van Loon
Junioren t/m 14 - 2 (compact)  Ard van Eijl 
Junioren t/m 14 - 3 (compact) Alexandra Elias; Maria Coello 
Jongens t/m 17 - 1     Gijs Verkerk; Stéphanie Basters
Jongens t/m 17 - 2    Lidwine Bervoets (Philip)
Meisjes t/m 17 - 1  Barbara Stork 
INDELING VOORJAARSCOMPETITIE 2021
COMPACT   COMPACT
Groen 1 - afdeling 12   Groen 2 - afdeling 24
Feline Hogeweg   Marnix van Eijl 
Nienke Berkhout   Annemijn Leertouwer (Allard)
Pieter Kist   Floris Jakobs
Quirijn van der Blom   Sebastiaan Douwsma
Bjorn Baas     Pieter Niggebrugge
Teun Konings    Emilie Duijndam (invaller)
    Tess Buma (invaller)
COMPACT    
OTC1 (13/14 jaar): junioren 11 t/m 14 - 1, 2e klasse, afdeling 13   Jongens 13 t/m 17 jaar, 2e klasse, afdeling 2
Anouk Veen    Daan de Bruijn 
Maud Tellegen (Jan-Willem)   Tim Boers 
Jippe Blomsma   Bruno Ozinga
Justus Timmerman   Wik Keunen 
Florens Klein    Thijmen Verkerk (Gijs) 
Marnix Leijten     Floris Basters (Stephanie, back-up)
Gijs van Dooyeweert       
Florian Ridder (Marjanne)    
     
COMPACT SPEL    
OTC2 (11 jaar): junioren 11 t/m 14 - 1, 2e klasse, afdeling 3   Jongens 13 t/m 17 jaar, 2e klasse, afdeling 6
Benjamin Borggreven    Mats D'Hondt
Gijs Duijndam   Duco Sprij
Lucas van Eijl (Ard)    Rover Warntjes
Reijer Tellegen    Philip Timmerman (Lidwine) 
Derek Leertouwer    Piet Rapheal (invaller)
Julien Lina   Gijs Apers (invaller)
Thierry Adam    Hugo de Vries (invaller)
Guus Aardema    
     
COMPACT SPEL    
OTC3 (13/14 jaar): junioren 11 t/m 14 - 2, 3e klasse, afdeling 2   Meisjes 13 t/m 17 jaar, 2e klasse, afdeling 2
Mylo Ong   Pien Stork (Barbara)
Diederick Elias (Alexandra)   Josephine Ridder
Mireia van Geloven (Maria)    Ella van der Goes 
Milou van der Blom   Leyanne Ong
Luke Metcalfe (invaller)    Cato Weijman
invaller uit OTC1   Isa Boot (invaller)
    Maxime Basters (invaller)
Lees meer