Jeugd teams KNLTB Voorjaarscompetitie 2022

Zie hieronder de teamindeling van de Voorjaarscompetitie (VJC) 2022. Bekijk hier de speeldata. Start zondag 10 april 2022 (voor GROEN en GEEL). 
Klik op het gewenste team (voorzien van directe link naar mijnknltb) in onderstaand tabel voor de indelingen & weekplanning. 
In aanloop naar en tijdens competitie wordt info gedeeld via teamouder appgroep. 
Voor vragen kan je altijd terecht bij de jeugdcommissie via jeugd@oranje-tc.nl
Onderaan de pagina is ook een overzichtelijke weekplanning beschikbaar. 

Team  Teamouders
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 18 Allard Leertouwer
Yvonne Cillessen
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14 Maria Coello & Alexandra Elias
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 12 Ard van Eijl
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 2 Eva Geudeker
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 14 Karin Lemckert
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 10 Philip de Bruijn & Stephanie Basters   
Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1 Barbara Stork 

INDELING KNLTB VOORJAARSCOMPETITIE 2022

   
GROEN 1 (10 t/m 12 jaar)  GROEN 2 (10 t/m 12 jaar)
Teamouder: Allard Leertouwer Teamouder: Yvonne Cillessen
Marnix van Eijl Philip Blaauw
Annemijn Leertouwer Christiaan Brom
Floris Jacobs Mathijs Cillessen
Sebastiaan Douwsema Faye van Amerongen
Oscar de Bruijn  Kria Coyne
Pieter Niggebrugge Floor van den Bergen
Emilie Duyndam Finn Siblesz
  Anna Krans
   
OTC 1 - junioren 11 t/m 14-1, 1e klasse  OTC 2  - junioren 11 t/m 14-2, 1e klasse
Teamouder: Maria Coello & Alexandra Elias Teamouder: Ard van Eijl
Diederik Elias Benjamin Borggreven
Marnix Leijten Gijs Duijndam
Jippe Blomsma Lucas van Eijl 
Justus Timmerman Bjorn Baas 
Florens Klein Derek Leertouwer 
Gijs Dooyeweert  Julien Lina
Florian Ridder  Thierry Adam 
Mireia van Geloven  
   
OTC 3 - junioren 11 t/m 14-3, 2e klasse OTC 4 - junioren 11 t/m 14, 3e klasse
Teamouders: Eva Geudeker Teamouders: Karin Lemkert
Mylo Ong  Nienke Berkhout 
Luke Metcalfe Pieter Kist
Quinten Bijl  Quirijn van der Blom 
Milou van der Blom  Chris van der Goes 
Amélie te Rijdt Elle de Haas 
volgt    Feline Hogeweg
volgt  
   
OTC 1 - Jongens 13 t/m 17, 1e klasse OTC 1 - Gemengd 13 t/m 17 jaar, 2e klasse 
Teamouders: Philip de Bruijn & Stephanie Basters Teamouder: Barbara Stork
Daan de Bruijn  Pien Stork
Wik Keunen Josephine Ridder
Thijmen Verkerk Ella van der Goes 
Floris Basters  Leyanne Ong 
Philip Timmerman  Daphne de Haas
Tim Boers Anouk Veen 
  Mats D'Hondt 
  Rover Warntjes
  Julius Heemstra
  Duco Sprij
   
WEEKPLANNING VJC 2022                
OTC 26500   OTC VOORJAARSCOMPETITIE GROEN 2022          
    10-apr 18-apr 24-apr 01-mei 15-mei 22-mei 29-mei
  Teamouders   2e paasdag (ma)   meivakantie      
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 18 Allard Leertouwer UIT - LEIMONIAS 1  THUIS - TE WERVE 1 UIT - LEEUWENBERGH 1 THUIS - HTV BERG EN DAL 1 THUIS - DEKKER ROKKEVEEN 1 UIT - THOR DE BATAAF 1 THUIS - DE DELFTSE HOUT 2
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 12 Yvonne Cillessen UIT - LEIMONIAS 2 THUIS - MARIAHOEVE 2 UIT - NAALDWIJK 6 THUIS - NOOTDORP 3 THUIS - LEIDSCHENVEEN 1 UIT - THOR DE BATAAF 3 THUIS - DE DELFTSE HOUT 6
    OTC VOORJAARSCOMPETITIE GEEL 2022          
    10-apr 18-apr 24-apr 01-mei 15-mei 22-mei 29-mei
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14 Maria Coello & Alexandra Elias THUIS - DE RHIJENHOF 1 UIT - ROZENBURG 1 THUIS - HTV BERG EN DAL 3 UIT - DE COMMANDEUR-MAASLAND 1 THUIS - NAALDWIJK 2 UIT - VERBURCH 1 THUIS - 'T LOO 1
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 12 Ard van Eijl THUIS - LISSE 1 UIT - DE LEIDSE HOUT 2 THUIS - NOOTDORP 1 UIT - THOR DE BATAAF 2 UIT - LEEUWENBERGH 1 THUIS - BERKENRODE 1  UIT - OEGSTGEEST 2
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 2 t.b.d. THUIS - CONCORDIA 1 UIT - TE WERVE 1 - 09.00 UUR THUIS - NAALDWIJK 5 UIT - DE DELFTSE HOUT 3 UIT - DE HOEK 3 THUIS - NAALDWIJK 4 UIT - LEIMONIAS 3
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 14 Karin Lemckert THUIS - ROOMBURG 3 UIT - FORESCATE 3 THUIS - PARK MARLOT 2 UIT - VOORHOUT 3 UIT - DE BOEKHORST 4 THUIS - MARIAHOEVE 1 THUIS - DE AERONAUTEN 2
                 
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 10 Philip de Bruijn & Stephanie Basters  THUIS - DE SLUIPERS 1 UIT - ROOMBURG 1 THUIS - DE AERONAUTEN 1 UIT - VERBURCH 1 UIT - THOR DE BATAAF 2 THUIS - TE WERVE 1 THUIS - NIEUWERKERK 2
Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1 Barbara Stork  UIT - TEHADO 1 THUIS - DE KIEVITEN 1 UIT - SEGHWAERT 1 THUIS - LEIDSCHENDAM 2 UIT - DELFTSE TENNISBOND 1 - 11 UUR THUIS - RIJSHAEGHE 1 UIT - DE MUNNIK 1
                 
TOTAAL # TEAMS THUIS   5 3 5 3 3 5 5

 

Jeugd Teams KNLTB Voorjaarscompetitie 2021

Op zondag 11 juli hebben de competitieteams hun laatste wedstrijden gespeeld in de verkorte Voorjaarscompetitie 2021. Een aantal teams is kampioen geworden! Wij feliciteren het team Jongens t/m 17-1 van Daan de Bruijn, Wik Keunen, Floris Basters, Bruno Ozinga, Thijmen Verkerk & Tim Boers met deze overwinning! Tijdens de OTC Onderlinge worden zij in het zonnetje gezet. 
+ + 

Lees meer